Přihlašovací údaje Zapomněli
jste heslo?
Akční nabídky

O službě

Služba Elektronického očkovacího průkazu je pro naše klienty bezplatná a je určena všem, kteří mají zájem o elektronickou evidenci svého osobního očkování na jednom místě.

Vize vzniku služby

Služba vznikla na základě dlouhodobých požadavků našich klientů, kteří mají zájem o přehledné sledování svých očkování online. Spolu s tím mají možnost šetřit čas a starosti s evidencí očkování v tištěných očkovacích průkazech.

Vytvoření služby Elektronického očkovacího průkazu bylo logickým krokem ve zlepšování služeb pro naše klienty. Vytvořením online uživatelského přístupu chceme zjednodušit dostupnost informací našim klientům. S vědomím, že podobnou službu v našich podmínkách nikdo neposkytuje, jsme s nadšením vytvořili první online evidenci očkování v České republice do budoucna dostupnou i pro širokou veřejnost.


5 důvodů proč mít Elektronický očkovací průkaz

Okamžitý přístup k informacím kdykoliv a odkudkoliv.   

Průkaz obsahuje veškeré záznamy o vašem očkování.

Hlídá účinnost očkování a upozorňuje na jeho ukončení.

Získáte infomace k doporučenému očkování pro váš věk.

Blížící dávka očkování vám bude automaticky připomenuta.

 


Služba je určena osobám, které

mají absolvované očkování v našich centrech nebo u svého praktického lékaře.

chtějí informace o svém aktuálním očkování a jeho účinnosti - tuzemském i cestovním.

mají očkování uhrazeno zaměstnavatelem v rámci svého zaměstnání, nebo si ho uhradily samy.


Technologické řešení služby

Uživatelské řešení je koncipováno tak, aby bylo pro samotného uživatele co nejjednodušší a nejpřehlednější. Na pozadí této uživatelsky jednoduché služby stojí sofistikovaný systém, který je propojen s vašimi záznamy o očkování vedenými v centrech Avenier. Vaše záznamy jsou napojeny na systémy, které pracují s termíny účinnosti očkování, vašimi údaji nebo připomínkovými avizacemi. Vše s cílem poskytnout vám jednoduchý přehled o vaší zdravotní prevenci, a tím vám pomoci udržet ochranu proti preventabilním nemocem.

Řešení je v neustálém vývoji, proto se můžete v budoucnu těšit na nová vylepšení, která vám přineseme pro váš větší komfort.

Chcete vědět, jak si založit svůj Elektronický očkovací průkaz?